Home > Brands > Remote controls Panasonic > Remote control for Panasonic THP-58V10A
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Panasonic THP-58V10A
Remote control for THP-58V10A
Reference: THP-58V10A
Other names: THP58V10A
Available in stock
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Panasonic
Remote controls Panasonic
Some of the models that use this remote are
Panasonic TH-P 58 V 10 A
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.