Home > Brands > Remote controls Samsung > Remote control for Samsung CW29A116V
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Samsung CW29A116V
Remote control for CW29A116V
Reference: CW29A116V
Available in stock
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Samsung
Remote controls Samsung
Some of the models that use this remote are
Samsung CW 29 A 116 V
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.