Home > Brands > Remote controls Samsung > Remote control for Samsung LE37C530F1W
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Samsung LE37C530F1W
Remote control for LE37C530F1W
Reference: LE37C530F1W
Available in stock
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Samsung
Remote controls Samsung
Some of the models that use this remote are
Samsung LE 37 C 530 F 1 W
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.