Home > Brands > Remote controls Samsung > Remote control for Samsung LW22A13W
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Samsung LW22A13W
Remote control for LW22A13W
Reference: LW22A13W
Available in stock
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Samsung
Remote controls Samsung
Some of the models that use this remote are
Samsung LW 22 A 13 W
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.