Home > Brands > Remote controls Samsung > Remote control for Samsung LW-26A33W
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Samsung LW-26A33W
Remote control for LW-26A33W
Reference: LW-26A33W
Other names: LW26A33W
Available in stock
The order will be shipped today if you make the purchase before 16:00 h.
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Samsung
Remote controls Samsung
Some of the models that use this remote are
Samsung LW 26 A 33 W
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.