Inici > Marques > Comandaments a distància AOC > Comandament per AOC L32W781A
CartCistella de la compra
La cistella està buida
Comandament per AOC L32W781A
Comandament per L32W781A
Referència: L32W781A
Disponible en stock
La comanda s'enviarà avui si fas la compra abans de les 16:00h.
* Pot variar depenent del lloc d'enviament
Comandament a distància: la teva còpia exacta
T'has quedat sense comandament a distància? No et preocupis, tenim la solució perfecta per a tu!
Fabricació de màxima qualitat:
En resum:
  • Còpia exacta del teu comandament original
  • No cal programar-lo
  • Total compatibilitat amb totes les funcions
Compra amb confiança!
Marca
Marca: AOC
Comandaments a distància AOC
Alguns aparells que utilitzen aquest comandament són
AOC L 32 W 781 A
AOC L 32 W 781 B (vers. 2)
AOC L26W781B
AAA
Utilitza 2 piles del tipus AAA
Pila alcalina tipus AAA LR03 de tensió 1,5 V utilitzada en la gran majoria de comandaments a distància.