Inici > Marques > Comandaments a distància Baird > Comandament per Baird MACL42A5A
CartCistella de la compra
La cistella està buida
Comandament per Baird MACL42A5A
Comandament per MACL42A5A
Referència: MACL42A5A
Disponible en stock
La comanda s'enviarà avui si fas la compra abans de les 16:00h.
* Pot variar depenent del lloc d'enviament
Marca
Marca: Baird
Alguns aparells que utilitzen aquest comandament són
Baird MACL 42 A 5 A
AAA
Utilitza 2 piles del tipus AAA
Pila alcalina tipus AAA LR03 de tensió 1,5 V utilitzada en la gran majoria de comandaments a distància.