Inici > Marques > Comandaments a distància Samsung > Comandament per Samsung LS26A33W
CartCistella de la compra
La cistella està buida
Comandament per Samsung LS26A33W
Comandament per LS26A33W
Referència: LS26A33W
Disponible en stock
La comanda s'enviarà avui si fas la compra abans de les 14:00h.
* Pot variar depenent del lloc d'enviament
Marca
Marca: Samsung
Comandaments a distància Samsung
Alguns aparells que utilitzen aquest comandament són
Samsung LS 26 A 33 W
AAA
Utilitza 2 piles del tipus AAA
Pila alcalina tipus AAA LR03 de tensió 1,5 V utilitzada en la gran majoria de comandaments a distància.