Inici > Marques > Comandaments a distància Samsung > Comandament per Samsung PS50A467P1W/XXE
CartCistella de la compra
La cistella està buida
Comandament per Samsung PS50A467P1W/XXE
Comandament per PS50A467P1W/XXE
Referència: PS50A467P1W/XXE
Altres noms: PS50A467P1WXXE
Disponible en stock
La comanda s'enviarà avui si fas la compra abans de les 16:00h.
* Pot variar depenent del lloc d'enviament
Marca
Marca: Samsung
Comandaments a distància Samsung
Alguns aparells que utilitzen aquest comandament són
Samsung PS 50 A 467 P 1 W/XXE
Samsung PS50A467P1W/XXE
AAA
Utilitza 2 piles del tipus AAA
Pila alcalina tipus AAA LR03 de tensió 1,5 V utilitzada en la gran majoria de comandaments a distància.