Inici > Marques > Comandaments a distància Sinudyne > Comandament per Sinudyne 28V4AFUTURA
CartCistella de la compra
La cistella està buida
Comandament per Sinudyne 28V4AFUTURA
Comandament per 28V4AFUTURA
Referència: 28V4AFUTURA
Disponible en stock
La comanda s'enviarà avui si fas la compra abans de les 16:00h.
* Pot variar depenent del lloc d'enviament
Marca
Marca: Sinudyne
Alguns aparells que utilitzen aquest comandament són
Sinudyne 28 V 4 A FUTURA
AAA
Utilitza 2 piles del tipus AAA
Pila alcalina tipus AAA LR03 de tensió 1,5 V utilitzada en la gran majoria de comandaments a distància.